Z Wami i dla Was!

Moja historia

Ja

Przyjechałam do Polic po ukończeniu studiów w 1989 roku. Rozpoczęłam pracę zawodową jako nauczyciel fizyki i informatyki w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach. Bardzo szybko okazało się, że praca dla dobra młodzieży jest moją miłością i pasją. W latach 1999 – 2003 pełniłam funkcję zastępcy dyrektora Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, a w roku 2003 zostałam dyrektorem tej szkoły. Funkcję tę pełniłam do 2013 roku. Praca dla dobra młodzieży przyniosła mi wiele satysfakcji i dzięki niej odkryłam swoje zawodowe powołanie. Moim największym sukcesem było stworzenie zespołu ludzi – prawdziwych pasjonatów, którzy bez słów rozumieli cele i zadania, jakie sobie stawialiśmy. Inwestowaliśmy w młodzież, w prawdziwą przyszłość kraju i świata. Udało nam się zmienić szkołę - powstały nowe kierunki, nowoczesne inwestycje (hala, boiska, lodowisko, siłownia zewnętrzna). W 2013 roku, kiedy w burzliwych okolicznościach przestałam pełnić funkcję dyrektora, Państwo - Policzanie - wspieraliście mnie i dzięki Wam przetrwałam najtrudniejsze chwile. W wyborach samorządowych w 2014 roku obdarzyliście mnie zaufaniem i zostałam Radną, a Rada Powiatu wybrała mnie na zaszczytną funkcję Członka Zarządu Powiatu. Przez ostatnie cztery lata mogłam zatem znów wykonywać zadania dla dobra ludzi. Zajmowałam się oświatą i polityką społeczną. Wspólnie z władzami Powiatu, pracownikami Wydziału Edukacji i Kultury, Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich, Powiatowego Zespołu Orzekania Niepełnosprawności oraz dyrektorami i pracownikami placówek powiatowych udało się zrealizować wspaniałe przedsięwzięcia i projekty.

Wszystkim moim Współpracownikom serdecznie dziękuję za codzienną, pełną pasji i zaangażowania pracę. Owoce naszej wspólnej pracy osądźcie Państwo sami.

Ja i Mirek

Prywatnie:
Mąż – Mirosław Chmielewski - nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
Córka – Julia Golisowicz – pracuje w Szczecinie
Zainteresowania:
Karp 6kglatem – polskie góry Tatry, Pieniny, Bieszczady (np. Orla Perć, Świnica, Czerwone Wierchy, Kościelec, Tarnica, Połoniny, Halicz, Trzy Korony, Wysoka…),
wycieczki po Polsce (Warszawa, Sanok, Zamość, Lublin, Kazimierz nad Wisłą, Wrocław, Trójmiasto, Toruń),
zimą – polskie morze (Świnoujście, Międzyzdroje, Niechorze…),
lubię łowić ryby (rekord szczupak 4,5 kg, karp 6 kg)
słucham: poezji śpiewanej, muzyki klezmerskiej, muzyki poważnej, jazzu,
biegam, gram w tenisa stołowego, jeżdżę na rowerze.
Z córkąGóry